Bize Yazın

Flow Software

Flow Software farklı sektörlerdeki müşterileri için bugüne kadar geliştirilmiş olan tüm projelerde yenilik, yüksek teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti konularında azami derecede hassasiyet gösterilmektedir. Geleceğin bilgi teknolojilerine yön vermeyi ve Türkiye'ye bu alanda saygınlık kazandırmayı hedeflemektedir.

Hakkımızda

Müşteri Odaklılık

Kullanıcılarımız bizim için çok önemlidir. Neden? Karşılıklı çıkar olmadan ilişkinin devam etmeyeceği evrensel bir kanundur. Bizim müşterilerimizle ilgilenmemizdeki tek çıkarımız ihtiyaçlarını iyi analiz edip, bir daha o konuda nasıl yardımcı oluruz bunu tespit etmektir.

Müşterilerimiz ile ilgilenip yazılıma katacaklarımızı keşfederiz. Bu yüzden bazen sizin ufak isteklerinize büyük heyecanla karşılık veririz. Sizin için önemli olanı keşfetmek bizim heyecanımızdır.

Kaliteli Yazılım

Kaliteli yazılım nedir? Yazılımın kalitesini maalesef ne dokunarak ne görüntüsüne bakarak (ki en büyük yanlıştır bu) anlayabiliriz, hatta telefondaki sesin kibarlığı profesyonelliği ifade etse de yazılımın kalitesi hakkında bir garanti değildir. Kaliteli bir yazılım devamlı geliştirilen yazılımdır.

Flow her zaman ticari yazılımlar paralelinde yazılımlar üretir. Portföyüne ekleyeceği her yazılım çekirdeğin etrafına eklenen bir elektron gibidir…

Hızlı ve Kaliteli Destek

Çözülecek problemin en hızlı bir şekilde çözülmesi için en az 5 yıllık tecrübe demektir. Daha evvelden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. En ilkel metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir destek personeli bizim yazılımlarımız dışında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Bize göre destek departmanı yazılım geliştirme departmanından daha kritik bir departmandır.

Deneyim

Sadece programın nasıl kullanılacağını anlatabilmek yeterli bir deneyimli personel tanımı değildir. Aynı zamanda sizin sektörünüzü tanıması, daha evvelden çözüm üretmiş olması, sıkıntılarınızı bilmesi gerekir. Mesela boya üretim işi ile uğraşıyorsanız deneyimli bir personelin sizden evvel boya üretim işleriyle uğraşan müşterilerin problemleri, ne tür raporlar istedikleri, yazılımın kullanımında yaşadığı sorunlar hatta rakiplerinizin sizden farklı nasıl çözümler ürettiğini bile bilmesi gerekir. Eğer hiç tanımadığı bir sektör ise ve personel deneyimli ise en azından yaklaşım metodu ile sizi kısa sürede anlayacaktır.